Hakkımızda

  Okulumuz, Adana’nın yükselen markası olan Adana 1.’liği ve Türkiye 13.’lüğü gibi nice dereceleri ile adından sıklıkla söz ettirmiş, TMFK eğitim kurumlarının güçlü tecrübesi ve kalite anlayışı ile kurulmuştur.

  Varda Okulları 04.04.2018 tarihinde ruhsatını alarak Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi kayıtlarına başlamıştır.

  Varda Okulları değişime ve gelişime açık, kendine güvenen, sorgulayan, projeler üreten, araştıran, takım ruhuna yatkın, bilimsel düşünceyi hedefleyen gençler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

  Varda Okulları’nda üniversiteye hazırlık çalışmaları 9. sınıftan itibaren başlar ve öğrencilerin girmiş oldukları sınavların verileri takip edilir, ayrıca rehber öğretmen eşliğinde öğrencilerin ders dışı alanlardaki takibi yapılarak gerekli önlemler alınır.

Vizyonumuz

Çağdaş  ve kaliteli eğitim vermeyi esas ala dinamik ve güçlü kadromuzla eğitimde çıtayı yukarı taşımak, ülkesine ve değerlerine sahip çıkan, başarılı, örnek gençler yetiştirmektir.

Misyonumuz

Eğitimde yılların verdiği  tecrübe, birikim ve disiplini esas alan anlayışımız doğrultusunda siz değerli öğrenci ve velilerimize uygun danışmanlık hizmeti sunmak, öğrencilerimizin farklı ihtiyaç ve beklentilerine uygun cevaplar vermek, onlara akademik gelişimleri için huzurlu, rekabetçi ortamı sunabilmek ve en önemlisi genç yürekleri hayalleriyle buluşturabilmek.