Sınav Başarılarımız

/Sınav Başarılarımız
Sınav Başarılarımız2018-08-09T07:53:38+00:00

Okulumuz, Adana’nın yükselen markası olan, Adana 1.’liği ve Türkiye 13.’lüğü gibi nice dereceleri ile adından sıklıkla söz ettirmiş, TMFK eğitim kurumlarının güçlü tecrübesi ve kalite anlayışı ile kurulmuştur. Okulumuz, TMFK başarı geleneği gibi bir geleneğe sahip olmak adına, TMFK’nın başarı ve tecrübelerinden faydalanarak, Adana’nın en başarılı okulu olma yolunda hız kesmeden sorumluluklarını yerine getirmeye devam edecektir. TMFK ile başardık, sıra VARDA’da!

TMFK-2016 KAZANANLAR LİSTESİ

LÜTFİYE ÖZKAN——–İSTANBUL ÜNV. –TIP FAK.

ŞEYHMUS BAYSAL–ÇUKUROVA ÜNV.-TIP FAK.

MELEK AKKURT———–MERSİN ÜNV.-TIP FAK.

KEREM İNCEKALAN-S.KOÇMAN ÜNV.-TIP FAK.

EZGİ YALÇINDAĞ——-M.KEMAL ÜNV.-TIP FAK.

UMUT ÜRE——————HARRAN ÜNV.-TIP FAK.

SENA HAZAL KÖSE——HARRAN ÜNV.-TIP FAK.

ECEM EGELİ———- YAKIN DOĞU ÜNV.-TIP FAK.

ANIL MENTEŞ———K. TEKNİK ÜNV.–DİŞ H.FAK.

OĞUZHAN KAYA—–ATATÜRK ÜNV.-DİŞ H.FAK.

NEZİHA EREN ——–ÇUKUROVA ÜNV.-ECZACILIK

DAMLA BÜYÜKYENİGÜN-Ç. ÜNV.- –ECZACILIK

BEGÜM ÜNVEREN————–Ç.ÜNV.–ECZACILIK

HACER ÜNEL-ERCİYES ÜNV.-BES. VE DİYETETİK

SELİN ÜNAL-KIRIKKALE ÜNV.-BES.VE DİYETETİK

NURGÜL SIĞIRCIKOĞLU-SELÇUK ÜNV.-BES. VE DİYETETİK

DERYA ÇETİN——HACETTEPE ÜNV.-HEMŞİRELİK

CEREN GÜNEŞ——–BAŞKENT ÜNV.-ODYOLOJİ

KÜBRA TORUN– ÜSKÜDAR ÜNV.—–MOL. BİYO. VE GENETİK

BUSE ÇELGİN———ANKARA ÜNV.- HUKUK FAK.

MELİKE ÖNAL ————-GAZİ ÜNV.-HUKUK FAK.

SENA ÇEBİŞ————-D.EYLÜL ÜNV.-HUKUK FAK.

MUSTAFA KAYA——— ÇUK. ÜNV.-HUKUK FAK.

BERKAY KARACA———ÇUK. ÜNV-HUKUK FAK.

AZEM Y. COŞKUN—YALOVA ÜNV.-HUKUK FAK.

BÜŞRA DEMİR———SELÇUK ÜNV.-HUKUK FAK.

BERSUN İŞSAĞ————-ÇAĞ ÜNV.-HUKUK FAK.

ECEMNUR GÜNEŞ——-ODTÜ——-SİYASET BİL.VE KAMU YÖN.

ESEN KAMIŞLI—BOĞAZİÇİ ÜNV.-TURİZM İŞLET.

ŞEYMA UMAY-AKDENİZ ÜNV.—-GASTRONOMİ

SEMİH GÜVEN——-İTÜ ———-ELEKTRONİK VE HAB. MÜH.

SEVDE KANALMAZ—— A. GÜL ÜNV.-ENDÜSTRİ MÜH.

BORAN GÖLOĞLU-İSTANBUL ÜNV.—ENDÜSTRİ MÜH.

CEMRE DİNÇKURT-OKAN ÜNV.——–ENDÜSTRİ MÜH. (TAM BURSLU)

ECE KAHRAMAN—-ÇUKUROVA ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.

UTKU SÜZER—————–EGE ÜNV.—–ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜH.

TAYLAN ÇÖMEZ– MARMARA ÜNV.—-ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

SEDA ÜNVEREN– ÇUKUROVA ÜNV.—–ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

BATUHAN YEL.—ÇUKUROVA ÜNV.—–ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜH.

BARIŞ KANGIRTAY-ÇUKUROVA ÜNV.-ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜH.

EMRE ÖNİZ——————SELÇUK ÜNV.-ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

YUSUF KAĞAN ÖZER-SAKARYA ÜNV.-ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

SERKAN SAMSA——–MERSİN ÜNV.–ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

FURKAN APAYDIN—–EGE ÜNV.-İNŞAAT MÜH.

MELİHA YOLAÇAN-İSTANBUL TEKNİK ÜNV.-TEKSTİL MÜH.

MEHMET SOYDAL——–Ç. ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜH.

BARIŞ ÇELİK——-ATATÜRK ÜNV.-MAKİNE MÜH.

BARAN ÖZBEY—–NİĞDE ÜNV.–MEKATRONİK MÜH.

ARCAN EMİROĞULLARI——ÇUKUROVA ÜNV. ZİRAAT MÜH.

ALİ DORUM—————NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞR.

ASENA SİMAY İNCE—NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞR.

MERVE YILMAZ—————————BAYBURT ÜNV. İLKÖĞRETİM MAT. ÖĞR.

BETÜL BOLAT———————-NİĞDE ÜNV.-TARİH

KÜBRA POLAT—CUMHURİYET ÜNV.- SOSYOLOJİ

AYNUR ASİLTÜRK——-İST. AYDIN ÜNV-İŞLETME

KÜBRA ŞAHİN—-NECMETTİN ERB. ÜNV. İŞLETME

  1. MERT EMLU——-ÇUKUROVA ÜNV.- İŞLETME

SEVCAN YURDACAN—-ÇAĞ ÜNV.-U. İLİŞKİLER

TMFK-2015 KAZANANLAR LİSTESİ